لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

لیزا ویکاری Lisa Vicari یکی از بازیگران جذاب المانی اسـت کـه طرفداران زیادی دارد او در اینستاگرام هم بسیار محبوب اسـت در ادامه با لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ سایت برترین بت را دنبال کنید. 

 

بیوگرافی لیزا ویکاری بازیگر

لیزا ویکاری یک بازیگر آلمانی اسـت کـه نخستین بازیگری خودرا درسال 2009 با فیلم کوتاهی بـه نام Tunnelblicke انجام داد و ظاهرا نخستین بازی خودرا با هانی و نانی درسال 2010 انجام داد. لیزا متولد 11 فوریه 1997؛ اهل مونیخ، باواریا، کشور آلمان اسـت. مانند سال 2022؛ سن لیزا ویکاری 25 سال اسـت. برای اطلاعات

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

بیشتر در مورد لیزا ویکاری در زیر بررسی کنید. این صفحه بیوگرافی لیزا ویکاری، ویکی، سن، تولد، جزئیات خانواده، روابط، دوست پسر، جنجال ها، طبقه، قد، لیزا ویکاری در 11 فوریه 1997 دریک خانواده دکتر بـه دنیا آمد. او یک برادر بـه نام نیکلاس ویکاری دارد.

 

او از کودکی «سن مدرسه» آرزو داشت بازیگر شود. رویای او زمانی محقق شد کـه در سن 11 سالگی در فیلم کوتاهی بـه نام Tunnelblicke انتخاب شد. در چند سال آینده، او در فیلم‌ها و برنامه‌هاي‌ تلویزیونی مانند Hell «2011»؛ Playing Doctor «2014»؛ Tatort «2017» و Luna بازی کرد. «2017».

 

دوران کودکی لیزا ویکاری

اگر چه ویکاری پس از بازی در لونا «2011» – کـه تنها 14 سال داشت – در ان بازی کرد، جایگاه خودرا تثبیت کرد، اما پس از این کـه سریال Dark مورد تحسین جهانی قرار گرفت، شهرت بین‌ المللی پیدا کرد.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

اخیراً؛ ویکاری در فیلم‌هایي مانند Isi & Ossi «2020»؛ Das Haus «2021»؛ Am Ende der Worte «2021» و Hannes «2021» ظاهر شد. علاوه بر این، او در سریال تلویزیونی آینده جنگو ظاهر خواهد شد.

 


بیشتر بخوانید: معرفی 30 سلبریتی معروف کشور ترکیه + میزان درآمد و حواشی آنها


 

ویکاری از مارس 2022؛ عکس‌هایي از تمام کارنامه‌هاي‌ بازیگری و پرتره‌هاي‌ باکلاس خودرا با بیش از یک میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام بـه اشتراک میگذارد.

 

دورانی جوانی لیزا ویکاری

ویکاری در دوران جوانی اش همیشه میل داشت کـه در فیلم هایي کـه قبلاً تماشا می‌کرد بازی کند و می‌خواست بخشی از ان باشد. بنابر این او بـه بازیگران زن نگاه کرد: امیلیا شوله «بازیگر آلمانی»؛ کیت بلانشت «بازیگر استرالیایی»؛ و سائورس رونان «بازیگر ایرلندی و آمریکایی» بـه عنوان الگوهای خود.

 

او می گوید کـه از فیلم پلیسی آلمانی Emil und die Detektive کـه درسال 2001 اکران شد الهام گرفت. ویکاری در مورد شخصیت هاي‌ فیلم می گوید: «انها خیلی آزاد بودند… فکر میکنم من همیشه میخواستم مثل آن ها باشم.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

او دوران کودکی خودرا عادی توصیف می کند و می گوید کـه خاطرات بـه او در حرفه بازیگری کمک کرده اسـت. او بـه یاد می آورد، “من کودکی شادی داشتم. والدینم مرا تشویق کردند تا احساساتم را نشان دهم… من گریه کردن را دوست دارم. حالت مالیخولیایی را دوست دارم. فکر میکنم این راحت اسـت.”

 

از بین تمام خصوصیات ذاتی، پشتکار او وی را بـه جاه طلبی بازیگری خود در روزهای اولیه نزدیک کرد. با این حال، از آنجایی کـه هیچکس درخانواده سابقه بازیگری نداشت، ویکاری برای متقاعد کردن خانواده خود در مورد تمایل او بـه دنبال کردن بازیگری دشوار بود.

 

علاقه ی لیزا ویکاری به بازیگری

در سن 10 سالگی، او یکی از دوستانش را بـه یک دوره التیام کودکان برد و تحت تأثیر این تجربه قرار گرفت. او سپس «بعد از التماس مادرش» برای کسب اجازه شروع بـه شرکت در کلاس بازیگری کرد.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

پس از ان؛ او در مدرسه بازیگری وظیفه تحصیل کرد و قبل از این کـه در نهایت پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان بـه دانشگاه پوتسدام ملحق شد ودر رشته مطالعات رسانه‌اي اروپا بـه تحصیل پرداخت، اجراهای بهتری را امتحان کرد.

 

ویکاری ده ساله بود کـه با کسی آشنا شد کـه می‌خواست برای یک مدرسه فیلم تقاضای بدهد. او با ان شخص تماس گرفت و این فرصت را پیدا کرد تا دریک فیلم کوتاه بـه نام Tunnelblicke «2009» ظاهر شود.پس از Tunnelblicke، او بـه رسمیت شناخته شد و نقش هایي در فیلم هایي مانند Hanni & Nanni «2010» و Hell «2011» دریافت کرد.

 

شخصیت لیزا در فیلم های بازیگری

شخصیت لیزا در جهنم مضمونی تاریک داشت. این فیلم ماری «با بازی هانا هرتسسپرونگ»؛ خواهر کوچکترش لئونی «با بازی ویکاری» و دوست پسرش فیلیپ «با بازی لارس ایدینگر» را دنبال می کند کـه پس از 10 درجه افزایش دمای جهان برای بقا بـه کوه‌ها میروند. دراین سفر، لئونی ربوده می شود و بـه یک سلاخی ختم می شود.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

ویکاری تنها 14 سال داشت کـه فیلم برداری این تریلر روانشناختی دیستوپیایی آغاز شد. او حتی در ان سن و سال اجازه تماشای فیلم هایي با این ژانر حساس را نداشت.او نخستین شخصیت عنوان خودرا در “Luna” بازی کرد

 

پس از چند نقش کوچک در تلویزیون و فیلم، او نقش اصلی فیلم لونا «2017» را بـه دست آورد. با فیلم 2017؛ ویکاری نخستین شخصیت عنوان خودرا بـه دست آورد. او دراین فیلم مهیج نقش نوجوانی را بازی میکند کـه در تعطیلات در کوهستان شاهد ترور خانواده‌اش اسـت و عهد میگیرد کـه انتقام بگیرد.

 

مانند جهنم، شخصیت او در لونا باید در طول رنج شدید بلوغ نشان می داد. او شیرین کاری هاي‌ فیزیکی مورد نیاز را بـه تنهایی برای فیلم تنظیم کرد و کیک بوکسینگ را برای عکس هاي‌ اکشن خود آموخت. او از تجربه‌اش از این مجموعه میگوید: «من را در آنجا در مقایسه با مدرسه جدی می گرفتند».

 

حضور ویکاری در تلویزیون

در همان سال، ویکاری سپس در سریال علمی تخیلی اصلی نتفلیکس، Dark، نقش شخصیت مارتا را بازی کرد – یک دختر نوجوان دبیرستانی کـه خانواده و رابطه‌اش بـه دلیل یک معمای سفر در زمان فراطبیعی در آستانه فروپاشی اسـت. او ابتدا برای نقش فرانزیسکا داپلر تست بازیگری داده بود اما در نهایت برای بازی در نقش مارتا نیلسن تماس گرفت.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

داستان این سریال کـه دریک شهر آلمانی بـه نام ویندن اتفاق میوفتد، حول محور چهار خانواده بـه هم پیوسته میچرخد. خانواده ها پس از ناپدید شدن دو کودک خردسال در شهر، یک پیچ و تاب فوق طبیعی در سفر در زمان را تجربه می‌کنند. زمانی کـه کودکی ناپدید میشود و رازهای اساسی خانواده‌ها آشکار می شود، داستان مسیر خودرا طی می کند.

 

در فیلم بین بعدی، ویکاری یکی از دو نقش اصلی را بازی کرد. شخصیت او پس از ناپدید شدن برادرش درخانواده اش پریشانی را تجربه می کند. البته کاراکتر او عاشق نوح نوح می شود کـه بعدا معلوم می شود پسر برادر گم شده اش اسـت. داستان هاي‌ هر خانواده با موجودات سفر در زمان و رویداد های ماوراء طبیعی پیچیده می شود.

 

بازیگر نقش اول زن در فیلم نتفلیکس “Isi & Ossi”

درسال 2020؛ ویکاری با دنیس موجن در نخستین فیلم آلمانی نتفلیکس، Isi & Ossi همبازی شد. او نقش یک دختر میلیاردر را بازی کرد کـه فقط برای سوء استفاده از یک دیگر با یک بوکسور مبارز آشنا می شود.

لیزا ویکاری Lisa Vicari جذاب ترین بازیگر زن آلمانی +‌ بیوگرافی و عکس داغ

شخصیت هاي‌ عنوان فیلم کاملاً متضاد هستند. ویکاری در نقش ایسی، دختر یک میلیاردر، و دنیس نقش اوسی، یک بوکسور مبارز را بازی می کند. این دو شروع بـه قرار ملاقات می‌کنند تا از یک دیگر سوء استفاده کنند – ایسی با او قرار می گذارد تا پدر و مادرش را خشمگین کند و انها را مجبور کند کـه رویای آشپزی وی را تامین کنند. اما، از سوی دیگر، اوسی موافقت می کند کـه درصورت تامین مالی نخستین مسابقه حرفه اي بوکس خود بـه او کمک کند.

این فیلم امتیاز IMDb 6.4/10 را دریافت کرد. اگر چه مانند کارهای قبلی‌اش تحسین منتقدان را دریافت نکرد، اما می‌توانست از نقش‌هاي‌ معمولی با مضمون تاریکی کـه در گذشته بازی کرده بود منحرف شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *