فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

یاران مهدی طارمی در دیدار بسیار حساس اخرای هفته لیگ برتر پرتغال بـه مصاف اسپورتینگ می رود کـه بازی بسیار حساس اسـت در ادامه با فرم پیشبینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال سایت برترین بت را دنبال کنید.

 

شرط بندی بازی پورتو و اسپورتینگ 

پورتو و اسپورتینگ لیسبون در چهارمین رویارویی آن ها در تمام رقابت‌ها دراین فصل، در بازی برگشت نیمه نهایی تاکا دو پرتغال در روز پنجشنبه بـه مصاف هم میروند.مردان سرجیو کونسیکائو پس از کسب پیروزی 2-1 در ورزشگاه خوزه آلوالاده در دیدار برگشت ماه مارس، بـه دنبال کسب عنوان قهرمانی در جام هجدهم هستند.آنتونیو مارتینز از پورتو نخستین گل خودرا باهم تیمی هاي‌ خود در 17 فوریه 2022 جشن میگیرد.

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

پورتو در حالی کـه شنبه گذشته در لیگ برتر انگلیس بـه مصاف هم رفتند، با پیروزی قاطع 7-0 مقابل پورتیموننسه، عملکرد شایسته قهرمانان را داشت.در گلزنی زیاد در ورزشگاه دو دراگائو، دو تیم تهاجمی مهدی طارمی و اوانیلسون، باشگاه مستقر در پورتیمائو را بـه شمشیر انداختند و بـه ترتیب سه و دو گل بـه ثمر رساندند تا نمایش هیجان انگیز تیم را از بین ببرند.

 

همچنین بخوانید:

فرم پیش بینی دیدار منچستر یونایتد و لیورپول جام حذفی انگلیس

 

امار بازی پورتو و اسپورتینگ

ردان کونسیکائو اکنون هر یک از 4 بازی اخیر خودرا برده اند، 12 گل بـه ثمر رسانده و 4 دروازه خودرا بسته نگه داشته اند، در حالی کـه در 6 بازی در تمام رقابت ها شکست نخورده اند و بـه باخت 1-0 مقابل لیون در بازی اول لیگ اروپا باز میگردند. در ماه مارس گره بزنید.

 

پورتو کـه بـه یک پیروزی از چهار بازی پایانی خود برای قهرمانی در لیگ برتر نیاز دارد و با برتری 9 امتیازی در بالای جدول بـه خود می بالد، میتواند پس از یک عملکرد بـه همان اندازه چشمگیر در تاکا دو پرتغال، رویای یک دوبل داخلی بالفعل را در سر داشته باشد.

 

دراگوها در ماه نوامبر مبارزات خود در جام حذفی رابا پیروزی 5-1 مقابل فایرنسه آغاز کردند و سپس بنفیکا و ویزلا را کنار زدند ودر نیمه نهایی با رقبای خود اسپورتینگ لیسبون بـه مصاف هم رفتند.

 

پورتو در 2 مارس با نمایش انعطاف پذیری در بازی رفت، یک پا در فینال جام قرار گرفت، زمانی کـه طارمی گل دقیقه 49 پابلو سارابیا را لغو کرد، قبل از این کـه اوانیلسون در دقیقه 64 گلزنی کند تا کامبک در بازی مقابل لئوها تکمیل شود.ژائو پالهینیا از اسپورتینگ لیسبون پس از زدن گل چهارم برناردو سیلوا از منچسترسیتی در 15 فوریه 2022 ناراحت بـه نظر میرسد.

 

عملکرد اسپورتینگ در مقابل پورتو

از سوی دیگر، اسپورتینگ لیسبون با شکست 2-0 خانگی مقابل بنفیکا در لیگ برتر انگلیس، ضربه بزرگی بـه شانس هاي‌ قهرمانی در حال حاضر باریک خود متحمل شد.داروین نونز، مهاجم اروگوئه‌اي، یکبار دیگر کالاها را تحویل داد و او در دقیقه 14 دروازه را باز کرد و سپس گیل دیاس رابا ضربه دقیقه 92 روی کیک گذاشت.

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

قهرمان پرتغال پیش از این پنج برد از شش بازی در تمام رقابت ها کسب کرده بود کـه تساوی بدون گل در دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی در 9 مارس تنها استثنا بود.

 

روبن آموریم اکنون از تیم خود میـــخواهد تا بـه سرعت گرد و غبار از پای خودرا پاک کند و توجه خودرا بـه تاکا دو پرتغال معطوف کرد، جایی کـه مبارزات خودرا با پیروزی 2-1 مقابل ورزیم در نوامبر آغاز کردند و قبل از این کـه کاسا پیا و لکا را شکست دهند. بـه مرحله چهار آخر

 

در حالی کـه اسپورتینگ لیسبون نیز بـه دنبال قهرمانی در جام نوزدهم اسـت، نخستین کار دلهره آور این اسـت کـه شکست بازی رفت را در مقابل تیم رقیب کـه از زمان پیروزی 2-1 در تاکا در فصل گذشته در هیچ یک از چهار تلاش اخیر خود شکست نداده اسـت، برگرداند. فینال دا لیگا

 

بازیکنان سرشناس پورتو و اسپورتینگ

پورتو برونو کاستا، هافبک 25 ساله اي را کـه پس از مصدومیت در بازی لیگ اروپا مقابل لیون در ماه مارس، دور از میادین بود، در اختیار نخواهد داشت.ماتئوس اوریبه کـه دراین فصل 24 بازی در لیگ برتر انجام داده اسـت، پس از مصدومیت در برابر سانتا کلارا در 4 آوریل، دومین بازی متوالی خودرا نیز پشت سر می‌گذارد.

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

ویلسون منافا نام دیگری در جدول مصدومیت دراگوس اسـت زیرا مدافع کناری پرتغالی پس از آسیب دیدگی از ناحیه پا در دسامبر گذشته بـه دوران طولانی خود درکنار زمین ادامه میدهد.

 

طارمی کـه اکنون 18 گل و 12 پاس گل در لیگ بـه ثبت رسانده اسـت، در آخر هفته مقابل پورتیموننسه بهترین عملکرد را داشت و انتظار داریم او یکبار دیگر خط حمله را هدایت کند.

 

وظیفه متوقف کردن مهاجم ایرانی باید لوئیز نتو، سباستین کوتس و گونکالو ایناسیو باشد، زیرا انتظار داریم کـه آموریم برای سومین بازی متوالی یک خط دفاعی بدون تغییر نام دهد.

 

پابلو سارابیا از زمان ورود قرضی‌اش از پاری سن ژرمن برای اسپورتینگ لیسبون موزیک می کرد و مهاجم اسپانیایی باید با پدرو گونکالس و پائولینیو 29 ساله مثلث تهاجمی تشکیل دهد.دربخش آسیب دیدگی، پس از مصدومیت این مدافع 33 ساله در بازی مقابل موریرنسه در ماه مارس، قهرمان پرتغال از خدمات زوهیر فدال محروم خواهد بود.

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

ترکیب اصلی احتمالی پورتو:

دی کاستا; سانوسی، پپه، امبامبا، ماریو؛ ویتینها، گروجیچ؛ ویرا، اتاویو، پپه؛ طارمی

 

ترکیب احتمالی اسپورتینگ لیسبون:

عدنان; ایناسیو، کوتس، نتو؛ ریس، نونس، اوگارته، پوررو؛ گونکالوس، پائولینیو، سارابیا

 

میگوییم: پورتو 1-1 اسپورتینگ لیسبون

 

پورتو با یک برتری حیاتی در بازی رفت وارد بازی میشود، اما باید از خود راضی باشد زیرا آن ها با تیم اسپورتینگ لیسبون روبه‌رو میشوند کـه بـه دنبال پاسخ فوری بـه شکست مقابل بنفیکا هستند. تیم آموریم در هیچ یک از چهار دیدار اخیر دو تیم نتوانسته پورتو را شکست دهد و پیش‌بینی میکنیم این روند با مقاومت میزبان برای تساوی ودر مجموع پیش ‌روی ادامه یابد.

فرم پیش بینی دیدار اسپورتینگ و پورتو لیگ برتر پرتغال

ورود به سایت معتبر پیش بینی فوتبال 

طبق بررسی هایي کـه داشتیم بهترین سایت پیشبینی فوتبال را برای شـما در لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید شـما دراین سایت می‌توانید سود بسیار خوبی ببرید برای ورود کافیست کـه بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *