باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

باردار شدن پریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا یکی از جذاب ترین سلبریتی هاي‌ هالیوودی و بالیوود هندی اسـت کـه در کشور های دنیا بسیار مشهور اسـت در ادامه با باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی «+عکس» سایت برترین بت را دنبال کنید. 

 

حامله شدن پریانکا چوپرا از دوست پسرش 

پریانکا چوپرا یک هنرپیشه هندی و پیشین دوشیزه جهان اسـت کـه در جمشدپور، جارکند بـه دنیا آمده اسـت. پریانکا از آشوک چوپرا و مادو آخاوری کـه دکتر هستند بـه دنیا آمد. او یک برادر کوچک تر دارد. او دوران کودکی خودرا در باریلی، اوتار پرادش گذراند. نیوتن، ماساچوست؛ و سدار راپیدز، آیووا.

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

او بـه مدرسه دخترانه La Martiniere در لاکنو رفت. سپس بـه ایالات متحده نقل مکان کرد ودر آنجا بـه دبیرستان نیوتن جنوبی در نیوتن، ماساچوست و سپس بـه دبیرستان جان اف کندی در سدار راپیدز، آیووا رفت. پس از ان او بـه هند بازگشت و دبیرستان خودرا در مدرسه ارتش در Bareilly بـه اتمام رساند. سپس بـه کالج جین هند در بمبئی پیوست، اما پس از برنده شدن در مسابقه دوشیزه جهان آنجا را ترک کرد.

 

او نخستین نایب قهرمان Femina Miss India بود کـه درسال 2000 برگزار شد. پس از ان؛ او تاج Miss World را بـه دست آورد. او پنجمین زن هندی بود کـه این عنوان را بـه دست آورد و چهارمین زن هندی بود کـه دریک بازه زمانی هفت ساله برنده شد.

 

علاقه ی پریانکا چوپرا به بازیگری 

پریانکا نخستین کار خودرا درسال 2002 با فیلم تامیل تامیژان انجام داد. سپس درسال 2003 با فیلم قهرمان: داستان عشق یک جاسوس در بالیوود بـه نمایش درآمد. این فیلم پرفروش ترین فیلم سال بود. سپس در فیلم Andaaz ظاهر شد کـه در گیشه موفق بود. او برای این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن فیلم فیر و نامزدی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن فیلم فیر شد.

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

سپس درسال 2004 در فیلم‌هایي مانند Plan، Kismat و Asambhav بازی کرد کـه در باکس آفیس چندان خوب ظاهر نشدند. در اواخر همان سال در فیلمی بـه نام مجسه شادی کاروگی بازی کرد کـه سومین فیلم پرفروش ان سال بود. سپس او در Aitraaz بازی کرد کـه در ان نقش منفی را بازی کرد. این یک فیلم موفق بودو او جایزه بهترین شرور Filmfare را برای بازی دراین نقش دریافت کرد. او همچنین دومین نامزدی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن فیلم فیر را دریافت کرد.

 

درسال 2005؛ او 6 فلاپ از جمله Blackmail، Karam، Yakeen و Barsaat داشت. پس از ان او در دو فیلم Waqt: The Race Against Time و Bluffmaster ایفای نقش کرد کـه در گیشه خوب ظاهر شدند. سپس درسال 2006 در دو فیلم موفق کریش و دان بازی کرد – تعقیب و گریز دوباره آغاز میشود. درسال 2007 او در دو فیلم دیگر بـه نام هاي‌ درود عشق: ادای احترام بـه عشق و برادر بزرگ بازی کرد کـه در گیشه شکست خورد.

 

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی «+عکس»

سپس درسال 2008؛ او در فیلم Love Story 2050؛ God Tussi Great Ho، Chamkua و Drona بازی کرد کـه دوباره در گیشه شکست خورد. سپس در مد بازی کرد کـه موفقیت آمیز بود.

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

او برای این فیلم جوایز متعددی از جمله جایزه ملی فیلم بهترین بازیگر زن و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن فیلم فیر دریافت کرد. بعدا در همان سال او در فیلم دیگری بـه نام «دوستانا» دیده شد کـه دوباره موفق شد.

 

واکنش پریانکا در اینستاگرامش در مورد حاملگی

او در اینستاگرام نوشت: “ما بسیار خوشحالیم کـه تأیید میکنیم کـه از طریق رحم جای گزین بـه یک نوزاد خيرمقدم می گوییم. ما با احترام دراین زمان خاص و با تمرکز بر خانواده خود از حریم خصوصی تقاضای میکنیم.”

این زوج از دوستان و خانواده خود تبریک دریافت کردند. جو جوناس، برادر نیک، هم روی پست پریانکا و هم در پست نیک، ایموجی هاي‌ قلبی انداخت. لارا دوتا نوشت: «تبریک می گویم». طرفداران انها نیز از این خبر بسیار خوشحال شدند. دریک نظر در پست نیک آمده اسـت: “اوه خدای من، نیک، من حتی نمی‌توانم شروع کنم کـه چقدر برای شـما خوشحالم، تبریک می گویم، نمی‌توانم صبر کنم تا بچه بزرگ شود.”

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

پریانکا چوپرا، نیک جوناس از طریق جانشین بـه نوزاد خيرمقدم می‌گویند: ما بسیار خوشحالیم کـه تایید می کنیمپریانکا چوپرا و نیک جوناس پدر و مادر شدند. آن ها بـه اینستاگرام رفتند تا این خبر بزرگ رابا طرفداران خود بـه اشتراک بگذارند.پریانکا چوپرا و نیک جوناس از طریق رحم جای گزین بـه دنیا آمدند. او این خبر را روز شنبه 12 صبح در اینستاگرام اعلام کرد.

 

ماجرای رابطه پریانکا و نیک

این زوج از دوستان و خانواده خود تبریک دریافت کردند. جو جوناس، برادر نیک، هم روی پست پریانکا و هم روی نیک، ایموجی هاي‌ قلبی انداخت. لارا دوتا نوشت: «تبریک می گویم». طرفداران انها نیز از این خبر بسیار خوشحال شدند. دریک نظر در پست نیک آمده اسـت: “اوه خدای من، نیک، من حتی نمیتوانم شروع کنم کـه چقدر برای شـما خوشحالم، تبریک می گویم، نمیتوانم صبر کنم تا بچه بزرگ شود.”

 

پریانکا در گفت و گو اخیر با مجله Vanity Fair در مورد تشکیل خانواده با نیک صحبت کرده بود. از پریانکا پرسیده شد کـه آیا مادرش، دکتر مادو چوپرا، امیدوار اسـت روزی مادربزرگ شود؟

 

“آن ها بخش بزرگی از آرزوی ما برای آینده هستند. پریانکا گفت: بـه لطف خدا، وقتی این اتفاق میوفتد، اتفاق میوفتد. اما وقتی گفت و گو‌کننده اشاره کرد کـه هم او و هم نیک زندگی بسیار پرمشغله‌اي دارند، با گستاخی پاسخ داده بود: «نه، ما آن قدر مشغول نیستیم کـه تمرین کنیم.»

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی «+عکس»

همچنین بخوانید: پریانکا چوپرا وقتی در مورد تشکیل خانواده از او پرسیده شد، پاسخی گستاخانه دارد: “ما آن قدر مشغول نیستیم کـه تمرین کنیم”.درسال 2019؛ پریانکا گفت کـه بچه دار شدن در فهرست کارهایش اسـت.

 

«خریدن خانه و بچه دار شدن در فهرست کارهای من اسـت. برای من، خانه جایی اسـت کـه من خوشحال باشم، بـه شرطی کـه افرادی را کـه دوستشان دارم در اطراف خود داشته باشم.» او بـه Vogue India گفت.

باردار شدن پریانکا چوپرا از نیک جوناس تا واکنش ها در فضای مجازی (+عکس)

نیک در گفت و گو اي با E! گفته بود کـه بچه دار شدن چیزی اسـت کـه “امیدوارند اتفاق بیفتد”. “او «پریانکا» مهم ترین قطعه پازل اسـت، و بدیهی اسـت کـه این چیزی اسـت کـه ما امیدواریم اتفاق بیفتد،

 

و بـه خواست خدا، این اتفاق بیفتد. می‌دانید، هر چه کـه درست اسـت. من می گویم برای آینده، و همه ی چیز از بازرسی شـما خارج اسـت. و پایه و اساس یک زوج قوی اسـت، و شـما از احتمال ان هیجان زده اید.”پریانکا و نیک در دسامبر 2018 در هند ازدواج کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *