مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

مه لقا باقری یکی از بازیگرهای زن سینمای کشور ایران اسـت کـه در سریال هاي‌ موفق زیادی حضور داشته اسـت در ادامه با مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس» سایت برترین بت را دنبال نمایید .

 

بیوگرافی مه لقا باقری

مه لقا باقری بازیگر جوان کـه امروزه تعداد زیادی از کارها و هنر ها را از این بازیگر توانا می‌بینید مه لقا باقری عزیز بیش از ۱۲ سال اسـت کـه بـه صورت حرفه اي در حوزه کارگردانی و بازیگری تئاتر کار می کند.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

ودر تعداد زیادی از جشنواره هاي‌ داخلی و خارجی مانند فرانسه، روسیه و اسپانیا حضور داشته اسـت. این بازیگر توانا تا همین حالا دستیار کارگردانی تئاتر را بر دیگر فعالیت هاي‌ خود اضافه کرده اسـت. مه لقا باقری در سری جدید مجموعه دورهمی در نقش همسر قیمت بازی میکرد.

 

و تعداد زیادی از مخاطبان را بـه خود جذب کرد. بیوگرافی مه لقا باقری را دراین مقاله بـه شـما معرفی می‌کنیم و هر چند بعید اسـت کسی این بانوی هنرمند را نشناسید.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

آدرس پیچ اینستاگرام این بازیگر را بـه نام خودشان در گوگل و اینستاگرام ثبت شده اسـت و شـما می‌توانید با سرچ کردن نام ایشان، این بازیگر را پیدا کنید و دنبال نمایید.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

حتی شـما می‌توانید آدرس اینستاگرام این بازیگر محبوب را از گوگل سرچ کنید و ایشان را دنبال نمایید. مه لقا باقری اینستا خودرا باز گذاشته اند تا افرادی کـه بـه او علاقه مند هستند بتوانند خیلی آسان او دنبال کنند و از بازی و زندگی ان ها با خبر شوند.

 

ایشان فردی بسیار با تجربه هستند و می‌توان گفت در پیج شخصی خود در مورد بازیگری و هدف هایي کـه دارند صحبت میکنند. شـما میتوانید با دنبال کردن پیج ایشان خیلی از اطلاعاتی کـه دنبالش هستید را پیدا کنید.

 

معرفی همسر مه لقا قابری

جواد عزتی همسر مه لقا باقری متولد ۲۰ دی ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر اسـت. او فارغ التحصیل رشته تئاتر از هنرستان سوره اسـت. این بازیگر عزیز و با استعداد بیشتر در کارهای کمدی بازی کرده اسـت، و استعداد فوق العاده اي در اجرا کردن نقش هاي‌ متفاوت دارد. بازی او در نقش بابا آتی در قهوه تلخ را هیچ کس فراموش نکرده اسـت.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

جالب اسـت کـه بدانید این بازیگر کار خودرا دریک کار کودک کـه بـه کارگردانی سعید آقا خانی شروع کرد. بـه گفته خود این بازیگر در اوایل کار در پارک ها اجرا می‌کرد و همیشه می‌گوید کـه تقریبا در تمام پارک ها شهر تهران نمایش اجرا کرده تا توانسته اسـت.

 

بـه این مرز از بازیگری دست پیدا کند. این بازیگر توانا تا همین حالا نقش هایي بازی کرده اسـت کـه شاید بهترین بازیگران هم نمی توانستند این نقش رابا این خوبی بازی کنند. باید بدانید کـه جواد عزتی برای این همه ی استعداد دانشگاه نرفته اسـت و بـه جای دانشگاه با تمرین هایي کـه کرده اسـت بـه این همه ی استعداد و توانایی رسیده اسـت.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

سریال دردسرهای عظیم ۲ کـه میتوان گفت ادامه سریال تلویزیونی دردسر هاي‌ عظیم ۱ می باشد. این سریال مشهور در رمضان ۱۳۹۴ از شبکه سه سیما پخش شد این فیلم با بازی مه لقا باقری و جواد عزتی بسیار جذاب شد. خلاصه این فیلم در مورد گمشده بچه اي بود کـه در اتومبیل لطیف گذاشته بودند؛ با پیدا شدن بچه‌ اي در اتومبیل لطیف با بازی خانواده او کـه برای مراسم خواستگاری از شهرستان بـه تهران می‌ آیند .

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

و دعوت از خانواده پدری بهار با بازی لطیف و بهار بار دیگر برای ازدواج دچار دردسر هایي می شوند. فرحان کـه دوست لطیف اسـت دراین بازی کـه خودرا مدیون کمک‌ هاي‌ لطیف و بهار می‌ داند و سعی میکند مشکلات پیش آمده برای ان ها را حل و فصل کند. اما هرروز مشکلات بزرگتری پیش می‌آید. کـه ازدواج این دو نفر عقب میوفتد.

 

باغ مظفر نام یک سریال خانوادگی و کمدی بود بـه کارگردانی مهران مدیری بود. این سریال محبوب کـه مخاطبان بسیار زیادی را تا هم اکنون داشته اسـت. در پاییز ۱۳۸۵ در ۴۰ قسمت ۴۳ دقیقه اي از شبکه ۳ سیما پخش شد. این سریال در اصل در مورد خان ها اسـت کـه در ان نقش اصلی را خود آقای مدیری بازی می کند. این سریال روایتگر داستان مردی بـه نام مظفر خان اسـت.

 

کـه خان یک محله بـه نام قلهک در تهران اسـت و بـه همراه پدر و مادر و فرزندش در آنجا زندگی میکند. این فیلم در زمان خودش بسیار مخاطب جذب کرد. البته ناگفته نماند کـه فیلم هاي‌ مهران مدیری همیشه خیلی طرفدار دارد و تا همین حالا کسی از فیلم هاي‌ این کارگردان ناراضی نبوده اسـت.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

راه دررو، یک سریال بسیار جذاب اجتماعی ایرانی اسـت. این مجموعه بـه کارگردانی سعید آقا خانی تولید و از شبکه سه پخش میشد. راه دررو عنوان سریالی اسـت کـه بـه سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه بـه مناسبت عید نوروز سال ۱۳۹۰ تولید شد. این سریال جذاب آقای سعید آقا خانی کـه بسیار مخاطب جذب کرد بازیگران زیادی در ان بازی میکردند.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

البته خلاصه این فیلم مسعود بـه همراه همسرش سمیرا و خواهرش گلرخ کـه علی‌ رغم سن بالایش مجرد اسـت، در خانه‌ اي اجاره‌ اي زندگی می کند. مشکلات مالی مسعود کـه ناشی از یک ماجرای کلاهبرداری اسـت این مشکلات بزرگ را این خانم می خواهد حل کند اما بازهم مشکلات بیشتری درست می شود. این فیلم باعث شد خیلی مردم تعطیلات عید را بـه خوبی بگذرانند.

 

حضور مه لقا باقری در شنای پروانه

شنای پروانه یک فیلم در ژانر اجتماعی و خانوادگی اسـت کـه بـه کارگردانی و تهیه‌ کنندگی رسول صدر عاملی در ایران ساخته شده اسـت. این فیلم هیجان انگیز کـه در مورد کشتن یک فردی اسـت کـه هم اکنون خانواده مقتول بـه دنبال رضایت هستند. خلاصه فیلم پروانه بـه گاراژ صافکاری برادر شوهرش حجت می‌ رود و از او میـــخواهد تا جلوی همسرش هاشم را بگیرد.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

هاشم بـه خاطر فیلمی کـه از شنای پروانه در استخر در فضای مجازی پخش شده‌ اسـت، بـه همراه افرادش برای انتقام‌ گرفتن بـه استخر رفته و مشغول تخریب ان اسـت. در راه بازگشت از استخر، هاشم پروانه رابا چند ضربه می‌کشد و اوضاع زندگی او بـه کلی تغییر می کند. این فیلم بسیار جذاب را حتما نگاه کنید.

 

شیشلیک فیلم کمدی و اجتماعی اسـت بـه تهیه‌ کنندگی منصوری و نویسندگی امیرمهدی ژوله و کارگردانی محمدحسین مهدویان محصول سال ۱۳۹۹ اسـت. این فیلم بسیار خوب و جذاب نخستین تجربه محمد حسین مهدویان در قالب فیلم هاي‌ کمدی اسـت. این فیلم طنز کـه همه ی وی را دوست داشتند در تعداد زیادی از شبکه ها گذاشته شده اسـت و با استقبال بی نظیر مردم رو بـه رو شده اسـت. البته این فیلم را می‌توانید از محصولات فرهنگی تهیه کنید و ان را ببینید. یقیناً از این فیلم جذاب خوشتان می‌آید.

 

میزان درامد مه لقا باقری

این بازیگر مشهور درآمد خودرا از بازیگری، کارگردانی، دستیار کارگردان بـه دست می آورد. این بازیگر با کارهایی کـه می کند یقیناً میتوان گفت کـه میتواند درآمد خوبی هم داشته باشد. اما او قبل از بازیگری هم از لحاظ مالی مشکلی نداشته اسـت و بـه قول خودش خانواده ام برای من چیزی کم نذاشته اند.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

این بازیگر توانا تا هم اکنون بـه خیلی از فعالیت ها دست زده اسـت و فعالیت هاي‌ بسیار متنوع را یاد گرفته اسـت و بـه گفته این خانم تا همین حالا هم در همه ی فعالیت ها موفق بوده اسـت. البته ناگفته نماند کـه خانم مه لقا باقری همین حالا حامله هستند و همسر ایشان خیلی نگران حال او هستند. بـه گفته جواد عزتی پدر شدن خیلی حس خوبی اسـت کـه تا تجربه نکردم هیچوقت متوجه نشدم.

 

عکس هاي‌ این بایگر محبوب را می‌توانید در اینستاگرام وی و همچنین در گوگل مشاهده کنید. البته این بازیگر محبوب این روز ها زیاد در اینستاگرام فعال نیست و بـه گفته خود ایشان بـه دلیل مشغله کاری کـه دارند وقت زیادی برای شبکه هاي‌ مجازی ندارند. اما یقیناً میتوانند در روز کمی از وقت خوشان را در اختیار طرفداران خود بگذارند. این بازیگر خوب هم اکنون درگیر یک کار بازیگری هستند و بـه گفته خودشان مشغله هاي‌ کاری زیادی دارند.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

مه لقا باقری حاشیه هاي‌ زیادی داشته اسـت کـه بـه گفته خودش زیاد بـه حاشیه ها توجه نمی‌کند. اما تعداد زیادی از مردم در مورد این بازیگر توانا حاشیه هایي مانند بازی او خوب نیست و یا از همسرش بزرگ تر اسـت.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

و برای جواد عزتی پارتی بازی کرده اسـت. اما ایشان در گفتگو اي گفته اسـت کـه من بـه حرف مردم کاری ندارم و بـه خودم و شغلم مطمئن هستم. با توجه بـه این صحبت خانم باقری میتوان گفت ایشان بازیگر بسیار با اعتماد بـه نفس هستند کـه همین خصوصیت او باعث جذابیت بیشتر شده اسـت.

 

این بازیگر خداروشکر هنوز بیماری خاصی ندارد. اما طبق عکسها و توضیحاتی کـه در اینستاگرام خود بـه اشتراک گذاشته بود ایشان برای مدتی مبتلا بـه ویروس کرونا بوه اسـت کـه توانست این بیماری را شکست دهد و حال او روز بـه روز بهتر شد. این بازیگر در پیج اینستاگرام خود در مورد رنج هایي کـه از این بیماری کشیده بود گفته اسـت. ایشان هم اکنون حامله هستند و منتظر بـه دنیا آمدن فرزندشان هستند.

 

سن مه لقا باقری ۴۰ سال اسـت. کـه البته اگر شـما اینستاگرام ایشان را دنبال میکنید یقیناً میدانید ایشان چند سال دارند. ایشان هر سال عکس هاي‌ تولد خودش و همسرش را در اینستاگرام میگذارد و طرفدارانش را از این بابت خوشحال می کند. شـما هم اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری از این بازیگر بدانید پیج ایشان را دنبال نمایید. پیج ایشان همیشه باز اسـت و ایشان همه ی کامنت هاي‌ شـما عزیزان را می‌خوانند و از این همه ی علاقه خوشحال می شوند.

 

جوایز و اثار مه لقا باقری

مه لقا باقری کسب جایزه سوم کارگردانی از جشنواره تئاتر دانشجویی فجر برای نمایش ساحره سوزان۱۳۸۱ را گرفته اند.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

کسب جایزه دوم بازیگری از جشنواره تئاتر دانشجویی فجر برای نمایش مارون ۱۳۸۲ گرفته اند و گفته اند کـه از بابت این خدا را شکر می‌کنند.

 

مه لقا باقری عزیز جایزه کارگردانی از جشنواره تئاتر دانشجویی فجر برای نمایش ساحره سوزان ۱۳۸۲

 

دبیر کمیته هنر شورای اسلامی شهر تهران، دفتر کمیسیون فرهنگی شورا، دفتر رسول خادم؛ ۱۳۸۴ بودند و فعالیت هاي‌ زیادی انجام دادند.

 

جایزه بازیگری زن در کشور مسکو برای نمایش خواستگاری نوشته آنتوان چخوف بـه کارگردانی اسماعیل شفیعی را از ان خود کردند.

 

کسب جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر فجر برای بازی در نمایش بوقلمون را گرفته اند. این فرد تا همین حالا موفقیت هاي‌ زیادی داشته اند.

 

ایشان نمیدانیم در خندوانه دعوت شده اسـت یا نه اما دراین برنامه خوب آقای جواد عزتی دعوت شده اند و بسیار از همسر خود و استعداد ایشان تعریف کرده اند. این بازیگر مشهور تا همین حالا در تعداد زیادی از برنامه ها شرکت کرده اند ودر مورد فعالیت خود صحبت کرده اند. این بازیگر خیلی با استعداد و جالب اسـت کـه تا این حد اخلاق خوب دارد و همه ی افراد در پشت صحنه این بازیگر محبوب را دوست دارند.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

مه لقا باقری در دورهمی در فصل سوم بازی میکرد و میتوان گفت نقش بسیار خوبی را دراین برنامه داشت. این بازیگر در تئاتر خیلی حرفه اي بازی میکنند. بـه گفته آقای مدیری خانم مه لقا باقری با این استعدادی کـه دارند می‌توانند در چند سال آینده جزء بهترین کارگردان هاي‌ ایران شناخته شوند. این بازیگر در دورهمی بسیار خوب درخشید و بسیار از مخاطبان از او در اینستاگرام تعریف کردند.

 

ایشان اهل تهران هستند ودر تهران زندگی میکنند البته تا هم اکنون چند باری بـه کشور هاي‌ دیگر رفته اند اما بـه گفته خودشان این سفر ها کاری اسـت و فعلاً قصد مهاجرت را نداریم. تحصیلات این بازیگر خوب کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره تهران فوق لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه تربیت مدرس ۱۳۸۵ تخصص تئاتر از کشور آلمان اسـت.

 

خانم مه لقا باقری خیلی دوست دارند کـه در رشته کارگردانی بیشتر کار کنند و بیشتر بـه همین دلیل بـه کشور آلمان رفته اند اما خوب بـه دلیل کار بازیگری و مشغله هاي‌ دیگر هنوز نمیتوانند بر روی این رشته بـه صورت خیلی حرفه اي کار کنند.

 

ازدواج مه لقا باقری و جواد عزتی

مه لقا باقری و همسرش جواد عزتی بازیگران خوب ایران کـه تا همین حالا بسیار مشهور هستند و همه ی مردم ایران و خارج ان ها را می شناسند. این زوج هنری کـه خیلی اتفاقی در دانشگاه سوره باهم آشنا شده اند و جواد عزتی در پایان نامه خانم مه لقا باقری بازی کرد.

 

و این آشنایی و همکاری این دو نفر باعث ازدواج ان ها شد. جالب اسـت کـه جواد عزتی دریک گفتگو اي گفته اسـت کـه باوجود این‌که سن کمی داشتم ودر پایان نامه ایشان کار کردم اما هرگز فکر نمیکردم کـه با ایشان ازدواج کنم. ایشان گفته اند ازدواج ان ها با عشق بوده اسـت و گفته اسـت کـه خیلی خوشحال اسـت کـه تا همین حالا این ازدواج ادامه داشته اسـت.

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی (+عکس)

مه لقا باقری در زخم کاری، سریال زخم کاری یکی از جدیدترین کار هاي‌ محمد حسین مهدویان اسـت کـه هم اکنون در حال پخش از شبکه خانگی می‌باشد. این بازیگران بسیار خوبی دارد کـه فیلم را جذاب کرده اسـت. مه لقا باقری در سریال زخم کاری ایفا گر نقش مهناز همسر ناصر و عروس نعمت ریز آبادی اسـت.خلاصه این سریال آمده اسـت .

 

مالک از مدیران شرکتی موفق اسـت کـه توسط نعمت ریز آبادی اداره می شود. ریز آبادی عموی مالک اسـت و قبلاً هم با زن مالک رابطه داشته اسـت. این عموی بـه اصطلاح مالک وی را مأمور می‌ کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ ها وارد مذاکره شود. نروژی‌ ها بعد از عقد قرارداد، می‌ خواهند مبلغ قرارداد کـه چندین میلیون دلار اسـت؛ را بـه حساب شرکت واریز کنند اما مالک چنین اجازه اي نمیدهد.

 

مه لقا باقری کیست؟‌ |‌ بیوگرافی بازیگران ایرانی و همسرش جواد عزتی «+عکس»

عکس بارداری مه لقا باقری را شـما میتوانید در گوگل و اینستاگرام مشاهده کنید. البته این بازیگر در پیج هاي‌ شخصی و گوگل عکس دارند کـه احتیاجی بـه صفحه هاي‌ رسمی دیگر نیست .

 

و طبق گفته هاي‌ همسر ایشان یعنی جواد عزتی همسر ایشان همین حالا حامله هستند ودر برنامه هم رفیق اعلام کرده اند قرار اسـت یک جواد عزتی کوچولو بـه دنیا بیاریم و امیدواریم کـه همیشه این زوج دوست داشتنی سلامت باشند و سایه شان بالا سر فرزندشان باشد. شـما می‌توانید عکس هاي‌ بارداری ایشان را در گوگل تماشا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *