رل جدید نیلی افشار کیست؟ بررسی بیوگرافی نیلی افشار همسر سبق پویان مختاری

نیلی افشار همیشه سر منشا بوجود آمدن جنجال های تازه در فضای مجازی است. او که به تازگی اعلام کرده است که دیگر نمی تواند خیانت های همسرش پویان مختاری را تحمل کند و طاقت دو رنگی های او را ندارد، حرف و حدیث های جدیدی در مورد او شنیده می شود که توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب کرده است. او پس از مدتی کوتاهی که از دعوایش با پویان می گذرد، گفته شده که با یکی از خوانندگان مشهور رابطه برقرار کرده است. هر چند که امکان دارد این خبرها شایعه ای بیش نباشد اما همه کاربران منتظر بمب خبری سال جدید میلادی می باشند که بیشتر حول نام این سلبریتی می چرخد. در ادامه این مقاله به برخی از این حاشیه ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیلی افشار شاخ اینستاگرام

بیوگرافی نیلی افشار شاخ اینستاگرام

نیلی افشار جدید را نمی توان بدون پویان مختاری تصور کرد. او در شهر کرج به دنیا آمده است و در همان جا با پویان آشنا شد. او از دوران کودکی به مدلینگ و رقص علاقه زیادی داشت و در دوران نوجوانی نام خود را در کلاس های رقص نوشت و تکنیک های مختلف آن را هم یاد گرفت اما برخی ها می گویند که او اصلا رقص بلد نیست و نمی توان حرکات او را به رقص های ایران و یا حتی خارجی مربوط دانست. او در ترکیه در کنار همسرش به کار بلاگری می پرداخت تا اینکه چند بار با هم درگیری پیدا کرد و در بار آخر گفته می شود که اعلام کرده است می خواهد به طور مستقل زندگی کند.

نیلی افشار قبل از عمل

اگر به دنبال این هستین که نیلی افشار بدون آرایش را ببینید، به شما توصیه می کنیم که هرگز خودتان را خسته نکنید. همانطور که می دانید افرادی که در زمینه مدلینگ و فعالیت در فضای مجازی کار می کنند، همیشه آرایش کرده می باشند. مخصوصا اگر آنها خانم باشد و یکسره جلوی دوربین قرار بگیرد. آنها حتی هزینه های گزافی را برای برطرف کردن کم و کاستی های صورت و ظاهر خود می دهند تا جلوی دوربین بهتر به نظر بیایند. گفته می شود که این سلبریتی چند دوز ژل به لب های خود تزریق کرده است تا از فرم عادی خود خارج شود و ظاهر او را سکسی تر کند.

همچنین علاوه بر آن، خط چشم خود را هم عمل کرده است و آن طور که در تصاویر او دیده می شود گوشه چشمان خود را مقداری کشیده است. یکی دیگر از عمل هایی که به چشم می آید، برداشتن غبغب می باشد که چهره او را بازتر کرده است. علاوه بر آن، پروتز سینه او نیز واضح و آشکار است و زمانی که تاپ می پوشد حتی این موضوع نمایان تر می شود. همچنین این سلبریتی عمل لیپوماتیک را هم انجام داده است و چربی های اضافه دور کمر خود را خارج و به باسن و دیگر اعضای خود تزریق کرده است.

نیلی افشار بچه داره

نیلی افشار بچه داره ؟

زمانی که تازه به ترکیه سفر کرده بود، شایعاتی در مورد او وجود داشت که او یک ازدواج ناموفق داشته و یک فرزند هم از شوهر سابق خود داشته است که پس از اینکه به ترکیه مهاجرت کرده او را در بهزیستی گذاشته است. به این خاطر افرادی بودند که او را به خاطر آن مورد هجمه قرار دادند اما او هرگز در این مورد حرفی نزده است. اما موضوع دیگر این بود که از زمانی که با پویان اشنا شده است و با او ازدواج کرده است، سال ها می گذرد. نیلی افشار و پویان مختاری اینستاگرام را مرکز فعالیت های خود برگزیده اند و بارها حرف بچه را به میان می کشانند و معلوم می شود که بچه دوست دارند. این دو در لایوهای اینستاگرامی بارها در این مورد صحبت کرده اند و مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

نیلی افشار کیست

نیلی افشار کیست

او یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام است که البته حرفه اصلی او رقص می باشد. او در ابتدا به عنوان یک رقاصه فعالیت می کرد و گفته می شود که در سال 1373 در شهر کرج به دنیا آمده است. البته در این مورد حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که برخی ها می گویند که او نمی تواند در حال حاضر 26 ساله باشد. همانطور که از چهره او معلوم است او تا به حال با اینکه عمل های زیبایی زیادی را انجام داده است،  چهره اش بالای 30 سال سن را نشان می دهد. اما برخی از طرفدارانش این تاریخ را درست می دانند و از او حمایت می کنند. نیلی در شهر کرج بود که با پویان آشنا شد. آنها به ترکیه رفتند و در سال 97 با هم ازدواج کردند. آنها تا به حال درگیری های لفظی زیادی را تجربه کرده اند که در این اواخر دوباره این درگیری اتفاق افتاده است که گفته می شود این بار جدی تر می باشد.

پویان مختاری و نیلی افشار

پویان مختاری و نیلی افشار

اما پویان مختاری یک اینفلوئنسری است که اصلیتش بختیاری است. او زمانی که یک کلیپ 40 ثانیه ای را ضبط کرد و در فضای مجازی منتشر کرد، به شهرت رسید. از همان زمان به سمت خوانندگی رفت و به دلیل بسته بودن محیط داخل تصمیم گرفت تا به خارج از کشور مهاجرت کند. او در حال حاضر در کشور ترکیه مستقر است که گفته می شود به تازگی با سرمایه گذاری و خریدن خانه در کشور اسپانیا، تابعیت این کشور را هم گرفته است. این دو با هم بارها درگیری هایی را داشته اند که گفته می شود این بار نسبت به دفعات قبلی جدی تر است و حتی گفته می شود که نیلی دوست پسر جدیدی را برای خود انتخاب کرده است.

رقص نیلی افشار در اینستاگرام

زمانی که در شهر کرج بود، تمام اوقات خود را در این زمینه می گذراند و همیشه در حال تمرین بود. به همین خاطر بدنی آماده و خوب داشت و سعی می کرد تا تکنیک های مختلف را یاد بگیرد. او در کلاس های آموزشی مختلفی شرکت می کرد و به همین دلیل پس از اینکه با پویان مختاری آشنا شد، به گروه او پیوست و مدیریت صحنه گردانی موزیک های او را برعهده گرفت. او در کلیپ های زیادی در کنار پویان دیده می شد و به همین دلیل خیلی زود به شهرت رسید. در حال حاضر او نیز به طور شخصی کلیپ هایی می سازد که البته برخی از منتقدان او نیز بر این عقیده اند که او اصلا نمی تواند به خوبی برقصد و حرکات او ناموزون است و به ریتم آهنگ نمی خورد.

ماجرای آشنایی نیلی افشار و پویان مختاری

ماجرای آشنایی نیلی افشار و پویان مختاری

از آنجایی که عمل های زیبایی چند سالی است که در بین افراد جامعه مد شده است، پویان تصمیم می گیرد که این کار را روی صورت خود انجام دهد و به همین منظور به کرج می رود. او به طور اتفاقی به مطبی می رود که نیلی در آن به عنوان منشی کار می کند. همان جا بود که نگاه هر دو به هم گره می خورد و دوستی آنها آغاز می شود. در ابتدا با هم قرارهایی را می گذارند و با هم بیرون می روند اما رفته رفته فعالیت های آنها در کنار همدیگر افزایش یافته و پس از مدتی پویان تصمیم می گیرد تا به ترکیه برود. نیلی نیز نمی تواند این وضعیت را تحمل کند و به دنبال او به این کشور مهاجرت می کند.

جدایی نیلی افشار از پویان مختاری واقعیت دارد؟

چند ماه پیش زمانی که نیلی جلوی دوربین گریه می کرد و از دست کارهای همسرش ناله می کرد، توجه افراد زیادی را برانگیخت. همه فکر می کردند که این نیز فیلم است و او دارد برای اینکه طرفدار جذب کند، این کارها را انجام می دهد. حتی آن صحنه موجب شد تا امیر تتلو هم به طرفداری او بلند شود و درگیری لفظی با پویان داشته باشد. اما آن موضوع گذشت و همه چی آروم شد تا اینکه چندی پیش دوباره این مدل ایرانی جلوی دوربین ظاهر شد اما این دفعه با توپی پر تر به همسر خود تاخت و او را خیانتکار نامید. او دوباره در صدر خبرهای فضای مجازی قرار گرفت و موجب شد تا نگاه های زیادی را جلب کند. همه منتظر بودند تا واکنش پویان پس از آن را ببینند که دیری نگذشت که او نیز آب پاکی را روی دست نیلی ریخت و گفت که دیگر نمی تواند حضورش را تحمل کند.

با اینکه مدتی از این درگیری ها گذشته است، اما هنوز معلوم نیست که موضوع از چه قرار است و آیا این موضوع حقیقت دارد که آنها واقعا از هم جدا شده اند ؟ حتی گفته می شود که نیلی افشار با یک سلبریتی خواننده دیگر دوست شده است که به شدت انتقاد او را در پی داشته است.

آدرس پیج اینستاگرام نیلی سلبریتی اینستاگرام

مانند تمام سلبریتی ها، نیلی افشار اینستا را به عنوان مرکز فعالیت های خود انتخاب کرده است. او نیز تمرکز اصلی خود را روی این شبکه گذاشته و سعی می کند تا با استراتژی های مدونی که دارد، بتواند سطح آن را ارتقاء دهد. او در حال حاضر در این صفحه بیش از دو میلیون صد فالور دارد که رقمی خیره کننده است. همچنین او در این صفحه هنوز هم سایت شرط بندی حضرات بت که متعلق به پویان است که تبلیغ می کند و همین امر موجب شده تا درگیری لفظی او را دروغین بدانند. ناگفته نماید که او در این صفحه آدرس اکانت های خود در دیگر شبکه های اجتماعی را هم به اشتراک گذاشته است. شما می توانید با عضویت در این صفحه تصاویر و کلیپ های رقص این اینفلوئنسر را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام نیلی افشار

ثروت نیلی افشار چقدر است؟

شاید همه فکر کنند که این سلبریتی دارای ثروتی بی نهایت باشد اما بنا بر اطلاعات به دست آمده او از خود هیچ مال و ثروتی ندارد و این اشتباهی بوده است که تا به حال مرتکب شده است. گفته می شود که این سلبریتی هر چی دارد همه متعلق به پویان مختاری است و این نکته در لایو آخری که این خواننده منتشر کرده بود، به طور مشهود نمایان بود. او گفته بود که همه مال و اموال خود را از او می گیرد و شکایتی را علیه او تنظیم می کند و کاری می کند که نتواند حتی به دو کیلومتری اش نزدیک شود. به همین خاطر بوده است که بارها نیلی حرف از طلاق زده است اما پس از مدتی بیخیال شده است و حالا فهمیده شده است که دلیل آن چه چیزی بوده است. اما این بار گفته می شود که تصمیم خود را گرفته است و بدون توجه به مال و منال او می خواهد که خود را خلاص کند و دیگر پایبند به عشق زورکی او نباشد.

کلیپ عروسی نیلی افشار

پس از دوستی با پویان مختاری و گذراندن چند سال در کنار هم، بالاخره پویان از او خواستگاری می کند و می گوید که دوست دارد تا عشقش را با او تقسیم کند. آنها در سال 97 در شهر استانبول در حالی با هم ازدواج می کنند که حتی مراسم آنها هم رسمی برگزار نشد. این دو در یک لایوی حاضر شدند و در حالی که نیلی لباس عروس و پویان کت و شلوار داشت و سوار بر ماشین خود بودند، اعلام کردند که از امشب به بعد به طور رسمی زن و شوهر هستند. این موضوع به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و دست به دست در میان کاربران چرخید.

نیلی افشار کرونا گرفت

نیلی افشار کرونا گرفت

در روزهایی که ویروس کرونا تمام دنیا را فرا گرفته است، او در یک لایوی ظاهر می شود و در حالی که در بیمارستان است، صدای ناله او نیز شنیده می شود و می گوید که درد دارد. همه فکر می کنند که او کرونا گرفته و از آنجایی که سرفه می کند، وضعیت او وخیم شده است و به بیمارستان رفته است تا درمان شود. این خبر مانند بمب در فضای مجازی صدا می دهد و موجب می شود تا نگاه های بسیاری به این طرف جلب شود. مخصوصا زمانی که افراد زیادی بر اثر این ویروس از دنیا رفته اند. اما او در این کلیپ می گوید که عمل کرده است و تازه از اتاق عمل بیرون آمده است ما نگفته است که به چه دلیلی این عمل را انجام داده است.

واکنش پویان به کلیپ نیلی افشار

زمانی که نیلی افشار با عصبانیت تمام همه کارهای او را رو کرد و با کاربران در میان گذاشت، پویان نیز عصبانی شد و در حالی که جوش آورده بود در جلوی دوربین ظاهر شد  گفت که دیگر واقعا نمی تواند این بچه بازی های تو رو تحمل کنم. او تاکید کرد که کاری کردی که راه برگشتی وجود ندارد و به همین خاطر به وکیلم گفته ام که کار را یکسره کند و امروز و فردا خودت می فهمی که خودت چه آتیشی را شروع کرده ای. او گفت که ازش شکایت کرده است و به زودی باید در دادگاه حاضر شود و پاسخ کارهایش را بدهد . احتمالا این شکایت به خاطر این است که مال و اموال خود را از این مدل بگیرد و از این طریق روی او فشار وارد نماید.

دعوای نیلی افشار و ریحانه پارسا

دعوای نیلی و ریحانه پارسا

موضوع جالب دیگری که موجب توجه کاربران فضای مجازی شد، این بود که درست در همان روزی که نیلی افشار خواستار جدایی از همسرش شد، ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون از کشور خارج شد و به ترکیه آمد. تصاویر او در حالی منتشر شد که در پمپ بنزین در حال پر کردن باک ماشینش بود و حتی گفته می شود که در ترکیه با پویان هم ملاقاتی داشته و از قبل چنین برنامه ای را چیده است. البته نیلی نیز این را رد نکرد که این بازیگر تاثیری در جدایی آنها نداشت است. او گفت که ریحانه 20 درصد مقصر است. این موضوع موجب شد تا نگاه های زیادی به طرف این ستاره باشد. حتی پویان نیز به این خبر واکنش نشان داد و گفت که نباید در مورد دیگران قضاوت کنیم.

رل جدید نیلی افشار کیست؟

اما یکی دیگر از حاشیه های جنجالی که به تازگی در فضای مجازی دست به دست می چرخد و گزارش هایی هم در مورد او وجود دارد، دوست پسر جدیدی نیلی افشار است. گفته می شود که این مدل به تازگی با آرمین زارعی که به آرمین 2afm مشهور است وارد رابطه شده است و قصد دارد تا ادامه زندگی خود را در کنار او بگذراند. هر چند که این موضوع تنها در حد شایعه ای بیش نیست اما برخی ها این کار را بعید نمی دانند. اما بعد از اینکه نیلی افشار در مورد این موضوع شنید، واکنش تندی را نسبت به آن انجام داده است و گفته است که این حقیقت ندارد. همه منتظر واکنش آرمین و از همه مهمتر پویان مختاری هستند که ببینند چه عکس العملی انجام می دهند.

سایت شرط بندی نیلی افشار

سایت شرط بندی نیلی افشار معتبر است؟

از زمانی که به ترکیه رفت و در کنار پویان کار می کرد، همیشه مطیع کارهای دوست پسرش بود. آنها در کنار هم موفقیت های بسیاری را کسب کرده اند و رفته رفته روی غلطک افتاده بودند. به همین دلیل تصمیم گرفتند تا سایتی را به نام حضرات بت راه اندازی کنند. این سایت مخصوص شرط بندی و پیش بینی بازی های ورزشی بود و می شود گفت که از نخستین افرادی پس از مونتیگو بود که به این راه زد. آنها پس از مدتی درآمد خوبی را کسب کردند و در حال حاضر هم یکی از ثروتمندترین افرادی است که در این راه فعالیت می کنند.

البته باید بدانید که بعد از جدایی نیلی افشار و پویان مختاری این سلبریتی سایت جدید خود یعنی گاد بت را روی کار اورد که در ادامه به بررسی دقیق تری از این سایت پرداخته ایم.

لباس های نیلی شاخ اینستاگرام

اما همانطور که می دانید، تمام مدل های جهان باید کلکسیونی از لباس داشته باشند تا در مواقع و صحنه های متفاوتی از آنها استفاده کنند. برخی از شرکت های معروف هستند که تمام نیازهای مدل ها را برآورده می کنند و برای آنها همه چی را می خرند. گفته می شود که این مدل ایرانی نیز یک کلکسیونی کامل از لباس های مارک دارد که هر از چند گاهی از آنها در صحنه های مختلف استفاده می کند.

آدرس یوتیوب نیلی افشار

آدرس یوتیوب نیلی افشار

از آنجایی که این سلبریتی در زمینه رقص کار می کند و باید هر از چند گاهی از خود کلیپ هایی را ضبط نماید، تصمیم گرفته است که اکانتی را در شبکه ویدئویی یوتیوب راه اندازی کند و از این طریق نیز به درآمد برسد. همانطور که می دانید راه کسب درآمد در این شبکه اجتماعی متفاوت تر می باشد و باید کلیپ هایی را تولید کنیم که کپی برداری از برند یا شرکت خاصی نباشد. به همین دلیل است که برخی ها در این شبکه به مشکل می خورند و خیلی زود از آن خارج می شودند.

برا دریافت آدرس یوتیوب نیلی افشار می توایند از این لینک اقدام کنید.

آهنگ تقصیر من بود نیلی

اما در مدتی که در کنار پویان همکاری کرد با نکات مختلفی آشنا شد و برخی مواقع او نیز در کنار همسرش ترانه می خواند. همچنین تصمیم گرفته بود که ترانه هایی را هم خود او به بازار منتشر کند که یکی از آنها تقصیر من بود می باشد که توجهات زیادی را به طرف خود جلب کرد. ناگفته نماند که این موزیک در حال حاضر در بیشتر سایت هایی که در زمینه موسیقی فعالیت می کنند، وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به آنها آن را دانلود کرد ه و گوش کنید. این آهنگ با کیفیت های مختلفی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید کیفیت 320 آن را دانلود کنید. همچنین برخی از سایت ها متن ترانه را هم در اختیار شما قرار می دهد.

بچه نیلی افشار در بهزیستی

ایا می دانید نیلی افشار کیست؟ درباره این شاخ اینستاگرام گمانه زنی های بسیاری وجود دارد. درباره بچه نیلی افشار در بهزیستی، افراد مختلف داستان های گوناگونی را بیان می کنند و برخی می گویند که زمانی که این نیلی افشار در ایران حضور داشته است با پسری رابطه نزدیک داشته است و کار های خارج از عرف زیادی را انجام داده اند که یکی از کار ها منجر به ان شده است که وی از او باردار شود و بعد از آن که فرزند پسر خود را به دنیا اورده، آن را به بهزیستی واگذار کرده است. خیلی ها این موضوع را که نیلی افشار بچه داره را هنوز باور نکرده اند.

قبل از این عمل غیر اخلاقی او، این دو نفر به وسیله پلیس ایران بازداشت شده بودند و به زندان می روند. از سرنوشت پارتنر وی اطلاعات دقیقی در دست نیست اما خود نیلی با ضمانت و وثیقه یکی از آشنایان خود، از زندان بیرون می آید. او بعد از ان که از زندان بیرون می آید به این فکر می افتد که به کشور ترکیه برود و از همین رو تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا اقامت ان جا را به دست اورد. اقامت او درست می شود و بعد از ان که به ترکیه می رود در ان جا با فردی به نام پویان مختاری اشنا می شود و رابطه خود را با وی اغاز می کند و به کل فرزند خود در ایران را فراموش می کند. هم چنین او در ایران فامیل نزدیکی ندارد که فرزند او را از بهزیستی بیرون آورد و هم چنان سرنوشت این کودک در هاله ای از ابهام است.

نیلی افشار در ایران

او زمانی که در ترکیه به سر می برد، به ظاهر رابطه خوبی با دوست پسر جدیدش یعنی پویان مختاری داشت اما پس از مدتی همه چیز خراب شد و ورق برگشت. این دو همزمان در صفحه شخصیشان نوشتند که از هم جدا شدند و دیگر با هم رابطه ای ندارند. بعد از انتشار خبر جدایی پویان مختاری و نیلی افشار، نیلی اعلام کرد که می خواهد همراه با دوستش به یک مسافرت تفریحی برود و کمی حال و هوایش را عوض کند. او بعد از این که به مقصد رسید اعلام کرد که دیگر در راه نیست و در جایی مستقر شده است اما پس از این خبر به مدت ده الی پانزده روز صفحه اینستاگرام وی کاملا غیرفعال شد و هیچ فعالیتی در ان صورت نمی گرفت.

برخی از پیج های خبری در اینستاگرام اعلام کردند که وی احتمالا به ایران سفر کرده است و در ان جا توسط پلیس دستگیر شده است و دلیل فعالیت نداشتن وی نیز دقیقا به همین دلیل بوده است. بعد از ان که نیلی دوباره فعالیت خود را در صفحه اش از سر گرفت، این گمانه زنی ها را نه رد کرد و نه قبول کرد.

بازداشت نیلی افشار

بازداشت نیلی افشار

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم زمانی که نیلی برای تفریح به کشور مورد نظرش رسیده بود توسط پلیس آن کشور دستگیر شد و تا چند روز خبری از نیلی نبود بعد از آن، خیلی از افراد بیان کردند که او به دلیل داشتن سایت شرط بندی مانند دیگر شاخ های مجازی بازداشت شده است و خبر بازداشت نیلی افشار به یک سوژه داغ تبدیل شد.

این گمانه زنی ها تا یک هفته ادامه داشت و بعد از ان نیلی افشار عکسی از خود منتشر کرد که صورتش معلوم نبود و به عنوان استوری اینستاگرام ان را گذاشت و زیر ان عکس نوشت لطفا برای من این قدر شایعه نسازید و سرتان به زندگی خودتان باشد. من دستگیر نشدم و حالم خیلی خوب است و فقط به دلیل این که در سفر بودم فرصت نکردم که به صفحه اینستاگرامم سر بزنم اما زمانی که صفحه ام را بالا اوردم، با شایعه های دروغی که دیدم حالم بسیار بد شد. مدیر برنامه های نیلی نیز اعلام کرد که او به دلیل داشتن سایت شرط بندی بازداشت نشده و این شایعه کذب محض است.

او هم چنین ادامه داد که دلیل مراجعه او به مرکز پلیس این بوده است که برای پاسپورتش مشکلی به وجود امده و به ایران دیپورت نشده است. در این بین بعضی از پیج های اینستاگرام که به حاشیه های شاخ ها دامن می زنند عکسی منتشر کردند که در ان مشخص شد که نیلی همراه با صبا که مدیر برنامه وی بود، در یکی از هتل های لاکچری ترکیه اقامت دارد و در واقع او اصلا مسافرت نرفته است! و تنها دلیل این که او این عکس ها را از خود منتشر کرده است این بوده است که خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد و فالوور جذب کند.

این شاخ اینستا خودش هم سایت شرط بندی دارد؟

نیلی افشار و پویان مختاری با همکاری هم و گرفتن فیلم های تقریبا خارج از عرف توانستند خود را بر سر زبان ها بیندازند. رقص نیلی افشار در ابتدا فالوور های زیادی را به سمت پیج او روانه کرد و در هر زمان که اهنگ جدیدی منتشر می شد، او با ان اهنگ می رقصید و تمام توجه ها را به خود جلب می کرد. لباس های زیبای او در رقص هایش جلوه خوبی به این کلیپ ها می داد و باعث می شد که بیش از پیش دیده شود.

بعد از ان که این دو نفر در بین مردم محبوبیت نسبی پیدا کردند و تعداد فالوور هایشان به حد قابل توجهی رسید، تصمیم گرفتند که سایت شرط بندی راه اندازی کنند و از این طریق کسب درامد کنند. این دو نفر با همکاری یکدیگر توانستند سایت شرط بندی حضرات بت را راه اندازی کنند و از این راه هم پول خوبی به دست اورند.

پویان بعد از ان که اولین درامد خود از این سایت شرط بندی را به دست اورد، زندگی اش از این رو به ان رو شد و با گذاشتن عکس های متعدد از ماشین های لوکس و ویلاهای لاکچری، نشان داد که درامد بسیار خوبی از این راه به دست اورده است. البته نا گفته نماند که نیلی نیز در این راه بسیار هوای پویان را داشت و با تبلیغات فراوانی که برای این سایت شرط بندی انجام می داد، تاثیر به سزایی در موفقیت ان داشت. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بعد از ان که این دو از هم جدا شدند، باز هم نیلی افشار جدید به تبلیغ این سایت شرط بندی می پرداخت و از فالووران خود می خواست که در این سایت بازی کنند.

در همین بین نیلی افشار در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که برای فالووران خود سوپرایزی دارد. بعد از مدتی معلوم شد که نیلی برای فالووران خود سایتی را راه اندازی کرده است که از این به بعد به جای فعالیت در حضرات بت، در ان جا فعالیت کنند.

بچه نیلی افشار در بهزیستی

نیلی در ایران چه شغلی داشت؟

نیلی در ایران منشی یکی از مطب های زیبایی بوده است البته گفته شده که او قبل از آن نیز شغل های زیادی را امتحان کرده و در بسیاری از انان به بن بست خورده است. جالب است بدانید نیلی و پویان قبل از این که در ترکیه آشنا شوند در ایران به واسطه شغلی که داشته اند، با هم در رابطه بودند و همکاری هایی بین آن ها صورت گرفته است و از قبل هم را می شناختند.

نیلی در این رابطه بیان کرد که در زمانی که در ایران حضور داشته است فقط با پویان رابطه همکاری داشته اند و هیچ چیز دیگری بین ان دو نبوده است اما زمانی که هر دوی انان در ترکیه حضور داشته اند در یک مهمانی یک دیگر را می بینند و باب اشنایی عمیق تر انان شکل می گیرد و منجر می شود که پس از مدتی دوستی با هم ازدواج کنند.

او متولد چه ماهی است

در مورد این که نیلی افشار دقیقا متولد چه ماهی می باشد اطلاعات زیادی در دست نیست اما طبق گفته های خود وی، او متولد نیمه دوم سال است و در پاییز یا زمستان به دنیا امده است. اما نکته ای که در مورد وی وجود دارد این است که او متولد سال 72 می باشد اما به دلیل عمل های زیبایی متعددی که بر روی صورت خود انجام داده است، کمی بیش تر از سن واقعی اش به نظر می رسد.

گفته شده است که نیلی عمل های زیبایی زیادی انجام داده است و حتی این خبر به گوش می رسد می رسد که به تازگی عمل پیکر تراشی را نیز انجام داده است و باسن خود را نیز پروتز کرده است. اما او هر زمان که بحث عمل های زیبایی به میان می آید می گوید که من فقط بینی خود را عمل کرده ام و هیچ عمل زیبایی دیگری انجام نداده ام و لطفا این قدر برای من و بدنم شایعه درست نکنید. البته عکس های زیادی از نیلی افشار قبل عمل و بعد عمل او در اینترنت و پیج های مختلف اینستا وجود دارد که می توانید مشاهده کنید.

کلاب هاوس نیلی افشار

کلاب هاوس نیلی افشار

نیلی نیز همانند تمامی شاخ ها و بلاگر های مجازی و همانند تمامی افرادی که علاقه بسیار زیادی دارند تا در فضای مجازی فعالیت زیادی داشته باشند، اپلیکیشن کلاب هاوس را دارا بوده و دارای صفحه رسمی برای خود می باشد. او نیز که به عنوان یک مدل حرفه ای و دنسر حرفه ای فعالیت می کند، می خواهد از این طریق نیز به دنبال کنندگان خود اضافه کند که البته این کار وی برای کسب در آمد هرچه بیشتر و هم چنین دیده شد هرچه بیشتر می باشد. نیلی هم چنین سعی می کند کلیپ هایی که از خود در کلاب هاوس منتشر می کند با کلیپ هایی که تا کنون در صفحه اینستاگرامش گذاشته است کاملا متفاوت باشد تا بتواند جذابیت ان ها را و هم چنین کار خودش را افزایش بدهد.

او در کلاب هاوس خود نه تنها از کلیپ های رقصش منتشر می کند بلکه از دابسمش هایی که تا کنون ساخته نیز منتشر می کند. او از عکس هایش نیز در کلاب هاوس استفاده می کند. برخلاف بقیه افراد نیلی بیشتر وقت خود را با انتشار پست های عکس و فیلم می گذارند و علاقه زیادی به گرفتن لایو ندارد. او ترجیح می دهد بیشتر دابسمش درست کند و برقصد و از این طریق با مخاطبانش در ارتباط باشد. البته الان به دلیل زیاد شدن دنسر ها رقص های نیلی همانند گذشته دیگر زیاد چشم گیر نمی باشد.

نیلی افشار و امیر تتلو

شایعات در مورد شاخ های مجازی از جمله بسیار معروف های ان ها مانند نیلی بسیار زیاد است. این شایعات می تواند از بیماری های وی باشد تا اینکه بگویند او با کسی رابطه داشته است. مدتی پیش این شایعه در مورد نیلی افشار به گوش می رسید که نیلی با امیر تتلو رابطه دارد اما خب در واقعیت این گونه نیست. او و همسرش پویان مختاری تنها دوستان صمیمی یک دیگر بودند و باهم ارتباط کاملا دوستانه داشتند. بنابراین نمی توان با دیدن چند عکس از ان ها با یکدیگر به این نتیجه رسید که این افراد با یکدیگر رابطه دارند. از ابتدای روی کار امدن نیلی افشار او فقط با پویان مختاری بوده و هیچ گاه با هیچ فرد مذکر دیگری در ارتباط نبوده است. البته باید گفت که پویان مختاری همسر او بوده است و رابطه دوستی نیز در میان انان وجود نداشته است.

امیر تتلو نیز همانند دیگر دوستان این دو نفر می باشد که با ان ها رفت و امد دوستانه دارد. عکس های این سه نفر نیز که باهم در منزل پویان گرفته اند بسیار بسیار زیاد در پیج پویان مختاری دیده می شود. البته این مدل خبر ها در مورد این افراد کاملا طبیعی است که فقط برای اینکه در اکسپلور اینستاگرام نام و چهره ان ها همیشگی باشد و این موضوع اصلا ارتباطی ندارد که این خبر حتما باید حقیت باشد ندارد.

نیلی افشار و امیر تتلو

آیا نیلی با مونتیگو دوست است؟

سخنان زیادی بود از این مورد که نیلی افشار با مونتیگو که به او لقب پادشاه اینستاگرام را داده اند دوست می باشد. ابتدا باید گفت که مونتیگو یک شخص خوشگذران عیاش می باشد که در پیج وی به جز عکس هایی از او با دختران مختلف و برهنه عکس دیگری به چشم نمی خورد. هم چنین اینه این شخصیت در امریکا زندگی می کند و نیلی در ترکیه می باشد. پس می توان نتیجه گرفت که شاید این دو نفر به دلیل اینکه هر دو شاخ اینستاگرام هستند با یکدیگر صحبت کرده باشند اما هیچ گاه با هم دوست نبوده اند. پس این خبر که می گویند نیلی با مونتیگو دوست بوده است کاملا غلط می باشد و هیچ صحتی ندارد.

در مونتیگو نیز باید گفت که او یک ادم میان سال می باشد و قطعا دختران مختلفی در کنار او وجود دارند. دخترانی از هر نوع و نژاد که مونتیگو با ان ها در ارتباط می باشد و او اکنون سن پدر نیلی افشار را دارد. هم چنین اینکه هم نیلی افشار و هم مونتیگو هر دو از راه های مختلف ثروت زیادی را به دست اورده اند و قطعا برای نیلی افشار ثروت مونتیگو نمی تواند چشم گیر باشد که بخواهد با او دوستی کند. علاوه بر این نیلی کیس های بسیار زیادی را در اطراف خود دارد که بخواهد به عنوان پارتنر خودش انتخاب کند. بنابراین خبر دوستی این دو صرفا یک شایعه احمقانه می باشد.

دوست پسر جدید نیلی افشار کیست؟

پس از جدایی او از پویان مختاری خبر هایی در فضای مجازی می باشد مبنی بر اینکه نیلی افشار با خواننده محبوب، آرمین زارعی که ملقب به ارمین تو اف ام می باشد دوست می باشد. با پخش شدن این خبر در فضای مجازی نیلی افشار به شدت واکنش نشان داد و گفته است که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و حتی در این مورد پست و استوری گذاشته است. البته این خبر هم چنان تنها از طرف نیلی افشار تکذیب شده است اما ارمین هیچ واکنشی از خود نشان نداده است. بنابراین باید منتظر واکنش ارمین زارعی و مخصوصا و از مهم تر پویان مختاری بمانیم و ببینیم که این دو چه واکنشی از خود نشان می دهند.

مصاحبه نیلی افشار

همانطور که همه می دانیم یکی از خبرنگاران اینستاگرامی امین فردین نام دارد. امین فردین تقریبا سعی می کند که با همه افراد مشهور در اینستاگرام گفت و گو کند و این کار را به خوبی انجام می دهد. او تقریبا از جایی نامعلوم اطلاعات افراد را به دست آورده و منتشر می کند. هم چنین وی طی یک لایو اینستاگرامی با نیلی افشار با او مصاحبه کرده است. او در مصاحبه اش با نیلی افشار در مورد زندگی شخصی او می پرسد. هم چنین در مورد نحوه اشنایی اش با پویان مختاری و اینکه چرا اصلا به پویان مختاری علاقه پیدا کرده است می پرسد. هم چنین در مورد حرفه فعالیت وی می پرسد. از ان جا که نیلی افشار خود را و بدن خود را وسیله ای برای تبلیغات پیج و کار های پویان مختاری قرار داده است، امین فردین در مورد این موضوع سوال می کند و گویا نیلی افشار با این موضوع مشکلی ندارد.

هم چنین در طی این مصاحبه امین فردین سعی می کند راز های مخفی نیلی افشار را از بین گفته هایش کشف کند. او می خواهد که کلکسیون افشاگری هایش در مورد همه افراد کامل باشد و بنابراین بسیار محتاطانه عمل می کند تا نیلی افشار خود همه چیز را بر زبان اورد و او متوجه ریز و درشت نکات بشود.

دوست پسر جدید نیلی افشار

دابسمش های این اینستاگرامر

نیلی افشار به غیر از رقصیدن و کار در حرفه مدلینگ به ساختن دابسمش نیز می پردازد. او به این کار نیز علاقه دارد و با انواع اهنگ ها دابسمش درست می کند. در این اواخر نیز با اهنگی از ساسی مانکن به نام تهران توکیو که بسیار مورد حاشیه و جنجال قرار گرفت دابسمشی ساخت که دابسمش او نیز بسیار زیاد در فضای مجازی منتشر شد. او ساختن دابسمش را همانند رقصیدن دوست دارد. ویدیو های دابسمش وی در پیج اینستاگرام او موجود می باشد.

آیا نیلی می تواند به ایران برگردد؟

شایعه ای در مورد نیلی در فضای مجازی به جود امده بود مبنی بر اینکه نیلی افشار می خواهد به ایران باز گرد. اما خب صرفا این خبر دروغ محض می باشد. چراکه وی در ترکیه ازادی های بسیار زیادی دارد که خب قطعا حاضر نیست به ایران باز گردد. هم چنین اینکه به دلیل اینکه او مدیریت سایت های شرط بندی است، به محض ورودش در ایران دستگیر شده و مجازات می شود. پس این خبر که نیلی می خواهد به ایران باز گردد حقیقت ندارد.

خودکشی نیلی افشار حقیقت دارد؟

حاشیه های رابطه نیلی افشار و پویان مختاری برای مدتی نقل زبان اینستاگرامی ها بوده است. هم چنین اینکه مدت زمانی خبر خود کشی نیلی افشار به گوش می رسید. در واقع جریان از این قرار بوده است که پویان مختاری بی توجه به همسرش نیلی افشار، با دختر های مختلف کلیپ درست می کرده است و هم چنین ان دختران را در خانه اش دعوت می کرده است و با ان ها مهمانی می رفته است. این موضوع باعث ناراحتی بسیار زیاد نیلی افشار شده بود به طوری که او از خانه پویان مختاری رفت و برای جلب توجه وی خبر خود کشی خود را منتشر کرد. این خبر همانند بمب در فضای مجازی ترکید و حاشیه های زیادی را به دنبال داشت.

سوالات متداول

 1. ایا نیلی افشار با امیر تتلو رابطه داشته است؟

  خبر های زیادی منتشر شد که نیلی با امیر تتلو رابطه داشته است اما باید گفت که امیر تتلو صرفا دوست نیلی افشار و پویان مختاری است و هیچ ارتباط دیگری با انیلی افشار ندارد.

 2. ماجرای مونتیگو و نیلی افشار چیست؟

  نیلی فشار گاها برای جلب توجه خود خبرهایی کذب نیز منتشر می کند که ماجرای دوستی اش با مونتیگو نیز از این قبیل می باشد.

 3. چرا نیلی افشار خود کشی کرده است؟

  نیلی خود کشی نکرده است بلکه این صرفا یک خبر دروغ بود که به وسیله ان بتواند توجه پویان مختاری که رابطه ان ها شکراب شده بود را جلب کند.

 4. نیلی افشار در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  نیلی در زمینه رقص و مدلینگ فعالیت می کند و در این زمینه نیز بسیار مهارت دارد البته گاهی اوقات دابسمش نیز درست می کند.

 5. نیلی افشار با چه کسی رابطه برقرار کرده است؟

  گفته می شود که او با آرمین زارعی خواننده رپ مشهور وارد رابطه شده است که البته هنوز تایید نشده است.

 6. آیا نیلی افشار قبلا ازدواج کرده بود؟

  بله او بار اول با پویان مختاری مدیر سایت شرط بندی حضرات بت رابطه داشته است.

 7. طلاق نیلی افشار از پویان مختاری جدی است؟

  بله آن ها از یک دیگر جدا شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *