نیمار بازیکن مشهور برزیل سفیر جدید سایت پوکر استارز شد

سایت مجله ای جن تقدیم میکند

سفیر جدید سایت پوکر استارز (نیمار)

سایت پوکر استارز (PokerStars) یکی تز معروف ترین سایت های پوکر جهان بازیکن برزیلی مشهور فوتبال، نیمار را به عنوان سفیر تبلیغاتی خود معرفی کرد.

😜 بلوف زنی صحیح در بازی پوکر

نیمار که علاوه بر سابقه حضور در تیم ملی کشور برزیل را دارد در باشگاه های مشهور از قبیل، پاریس سن ژرمن و بارسلونا نیز حضور داشته است همچنین نیمار یک بازیکن تکنیکی است که در میان طرفداران فوتبال به خوبی شناخته شده است و طرفداران بیشماری در سر تا سر جهان کسب کرده است.

قرار داد سایت پورکر استارز با نیمار

نیمار و پوکر استارز

پوکر استارز قبلا قرار دادی با نیمار بسته بود که در سال ۲۰۱۷ به پایان رسید. اکنون پس از گذشت ۳ سال برای دومین بار وی را به عنوان سفیر خود برگزید. گفتنی است که مدتی قبل نیمار در سایت رقیب پوکر استارز یعنی GGPoker در حال بازی دیده شده بود.

نیمار از این توافق جدید و قرارداد اسپانسری ابراز خوشحالی کرد و گفت که بازی های ورق از جمله علاقمندی های وی می باشد و او همواره پس از فوتبال تلاش می کند به بازی پوکر بپردازد. او همچنین پست ویدئوی تبلیغاتی را مطابق آنچه در زیر مشاهده می کنید را در صفحه توییتر خود منتشر کرد.

نیمار علاقه اش به پوکربازی را ناشی از لحظات غیرقابل پیش بینی که در بازی رقم می خورد در کنار حس تعلق داشتن به یک جمع و گروه دانست.

چرا نیمار برای پوکر استارز اهمیت دارد؟

✅ دانلود اپلیکیشن بازی پوکر

نیمار که یک بازیکن به خوبی شناخته شده در دنیای فوتبال است همواره به بازی های پوکر علاقه داشته و تاکنون نیز در برخی رقابت های شرکت کرده است. نیمار در حال حاضر حدود ۵۰ میلیون فالوور در توییتر دارد و نیز تعداد طرفداران او در اینستاگرام به ۱۴۳ میلیون نفر رسیده است.

نیمار و پوکر استارز

پوکر استارز امیدوار است بتواند با استفاده از محبوبیت این فوتبالیست مشهور برزیلی برند خود را در میان اسپانیایی زبانان به شکل گسترده تری معرفی کند، همچنین زادگاه نیمار یعنی برزیل از جمله کشورهایی است که مردم آن به پوکر علاقه ویژه ای دارند.

علاقه بیش از حد نیمار به پوکر

اگر شما هرگز به شواهد واضح تری درباره اینکه نیمار پوکر را دوست دارد ، احتیاج داشتید ، این واقعیت است که سگ او پوکر نامیده می شود. شوخی نمی کنیم.

نیمار گفت: “وقتی فوتبال بازی نمی كنم ، من عاشق كارت بازی هستم.” “رقابت با دوستانم یک اشتیاق بزرگ من است ، من عاشق احساس اجتماع ، سرگرمی و لحظات غیر قابل پیش بینی هستم که می تواند در هر بازی رخ دهد”

برای سری Blowout PokerStars آماده شوید!

PokerStars سری Blowout در تاریخ ۲۷ دسامبر با تضمین ۶۰ میلیون دلار در سراسر جشنواره در حال اجرا است.

برای شرکت ، باید یک حساب PokerStars داشته باشید. امروز ثبت نام کنید از طریق پوکرنیوز تا مطمئن شوید که آماده بازی هستید!

می توانید صندلی خود را با ۲ میلیون دلار GTD برنده شوید باش سال نو با هزینه ای معادل ۰٫۵۵ دلار از طریق ماهواره هایی که هستند اکنون در مشتری PokerStars موجود است.

منبع: gencialismedsmrrxonline.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *